We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Izolátor DNA/RNA
Spisové číslo: OŘN-31/22
II.1.2)Hlavní kód CPV
38434500 Biochemické analyzátory - LA52 - LA21
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění jsou v jednotlivých částech veřejné zakázky dodávky nových souborů zdravotnické technologie - izolátorů DNA/RNA (dále jen "ZT"), poskytování záručních a pozáručních servisních služeb bez náhradních dílů a průběžné dodávky spotřebního materiálu (kitů) (dále jen "SM") pro dodanou ZT. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých částí a v Zadávací dokumentaci (dále jen "ZD").
Tato zakázka je realizována v rámci projektu REACT EU "C1: Vybavení laboratorní technikou ÚLM a ostatních odborných pracovišť", reg. č.: CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_123/0016691 a je spolufinancována v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj.
Všechny náklady za pozáruční servisní služby a průběžné dodávky SM budou hrazeny z vlastních zdrojů zadavatele, nikoliv z poskytnutých prostředků Integrovaného operačního programu. Dále bude z vlastních zdrojů zadavatele pořízen předmět plnění v 1. části VZ spočívající v dodávce 1ks izolátoru DNA/RNA pro Krevní centrum.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 7 943 137.20 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Izolátor DNA/RNA I. (Krevní centrum a Oddělení klinické biochemie)
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
33141625 Diagnostické sady - LA52 - LA21
33694000 Diagnostika - LA52 - LA21
50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů - LA52 - LA21
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem plnění je dodávka 1 ks izolátoru DNA/RNA pro Oddělení klinické biochemie (z projektu REACT EU) a 1ks izolátoru DNA/RNA pro Krevní centrum (z vlastních zdrojů FNO) s příslušenstvím nutným pro instalaci, uvedení do provozu a bezproblémový provoz, poskytování záručních a pozáručních servisních služeb a průběžné dodávky SM pro dodanou ZT. Blíže viz Zadávací dokumentace.
Všechny náklady za pořízení 1ks izolátoru DNA/RNA pro Krevní centrum, náklady za poskytování pozáručních servisních služeb a dodávky SM budou hrazeny z vlastních zdrojů zadavatele, nikoliv z poskytnutých prostředků Integrovaného operačního programu.
Izolátor DNA/RNA II. (Oddělení klinické biochemie)
Část č.: 2
Předmětem plnění je dodávka 1 ks izolátoru DNA/RNA pro Oddělení klinické biochemie (z projektu REACT EU) s příslušenstvím nutným pro instalaci, uvedení do provozu a bezproblémový provoz, poskytování záručních a pozáručních servisních služeb a průběžné dodávky SM pro dodanou ZT. Blíže viz Zadávací dokumentace.
Všechny náklady za poskytování pozáručních servisních služeb a dodávky SM budou hrazeny z vlastních zdrojů zadavatele, nikoliv z poskytnutých prostředků Integrovaného operačního programu.