Services - 34778-2022
Poland-Krosno: Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
2022/S 015-034778
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór, transport i przetwarzanie odpadów o kodzie 19 12 12 (rozdrobnione wielkogabaryty)
Reference number: DZ-2300-18/RCO/2021
II.1.2)Main CPV code
90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i przetwarzania odpadów w instalacji do produkcji paliwa alternatywnego sklasyfikowanych, zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 wytworzone w wyniku procesu mechanicznego rozdrobnienia odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90512000 Refuse transport services
II.2.4)Description of the procurement:
1. Odbiór odpadów odbywał się będzie z Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie przy ul. Białobrzeskiej 108.
2. Przewidywana do odebrania w okresie 12 miesięcy ilość odpadów, wynosi około 2 000 Mg w nieregularnych odstępach czasowych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przekazania mniejszej ilości odpadów, niż wskazana powyżej w sytuacji zaistnienia przyczyn niezależnych od Zamawiającego (np. przekazanie Zamawiającemu przez wytwórców/dostawców odpadów mniejszej ilości odpadów, itp.) przy czym ilość przekazanych odpadów nie będzie mniejsza niż 1 200 Mg.
3. Odpady będą odbierane w formie rozdrobnionej.
4. Odpady będą odbierane sukcesywnie przez Wykonawcę, w zależności od potrzeb Zamawiającego, transportem Wykonawcy i na jego koszt w terminie do 3 dni od dnia złożenia zapotrzebowania przez Zamawiającego. Zlecenia odbioru będą składane przez Zamawiającego w formie pisemnej, fax-em lub e-mailem.
5. Koszty transportu ponosi Wykonawca.
6. Koszty załadunku odpadów ponosi Zamawiający.
7. Wykonawca zobowiązany będzie do odbierania i przetwarzania odpadów zgodnie z obowiązującym prawem.
Wymagania dodatkowe
Klauzula dotycząca zatrudnienia na podstawie umowy o pracę art. 95 ust. 1 ustawy Pzp
Zamawiający nie określa wymagań, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp gdyż przekazywanie odpadów do przetworzenia w ramach niniejszej umowy nie będzie następowało w sposób powtarzalny, lecz w sposób doraźny, w nieregularnych odstępach czasowych, wynikających z potrzeb chwili Zamawiającego.