Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Onderhandelingsprocedure restaandeel werkmaterieelverzekering Bevolkingsonderzoek Nederland
II.1.2)Main CPV code66515000 Damage or loss insurance services
II.1.4)Short description:
Onderhandelingsprocedure voor het plaatsen van het restaandeel op de werkmaterieelverzekering. De procedure betreft een vervolg op de Europese openbare procedure onder kenmerk TN329183.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
zie eerdere aanbesteding TN329183