II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa sprzętu jedno- i wielorazowego użytku dla SP ZOZ W Kędzierzynie-Koźlu – 51 Zadań częściowych
Reference number: AZ-P.2022.13
II.1.2)Main CPV code33190000 Miscellaneous medical devices and products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jedno- i wielorazowego użytku podzielona na 51 zadań częściowych wg zał. nr 2/1 do 2/51 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
II.2.4)Description of the procurement:
podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku - wg załącznika nr 2/1 do SWZ
przyrządy do przetoczeń, kraniki, filtry
Lot No: 2
przyrządy do przetoczeń, kraniki, filtry – wg załącznika nr 2/2 do SWZ
testy do Helicobacter pylori
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33124130 Diagnostic supplies
testy do Helicobacter pylori - wg załącznika nr 2/3 do SWZ
rękawice chirurgiczne i diagnostyczne
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)33141420 Surgical gloves
rękawice chirurgiczne i diagnostyczne - wg załącznika nr 2/4 do SWZ
zestawy i sprzęt ortopedyczny
Lot No: 5
zestawy i sprzęt ortopedyczny - wg załącznika nr 2/5 do SWZ
końcówki do noża harmonicznego
Lot No: 6
końcówki do noża harmonicznego – wg załącznika nr 2/6 do SWZ
sprzęt do urostomii – wg załącznika nr 2/7 do SWZ
sprzęt urologiczny – wg załącznika nr 2/8 do SWZ
tubki do drenażu jamy bębenkowej ucha
Lot No: 9
tubki do drenażu jamy bębenkowej ucha - wg załącznika nr 2/9 do SWZ
elektrody do EKG dla noworodków
Lot No: 10
II.2.2)Additional CPV code(s)31711140 Electrodes
elektrody do EKG dla noworodków – wg załącznika nr 2/10 do SWZ
strzykawki, igły i kaniule
Lot No: 11
II.2.2)Additional CPV code(s)33141220 Cannulae
33141310 Syringes
33141320 Medical needles
strzykawki, igły i kaniule – wg załącznika nr 2/11 do SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33141310 Syringes
strzykawki i igły – wg załącznika nr 2/12 do SWZ
układy oddechowe noworodkowe
Lot No: 13
układy oddechowe noworodkowe – wg załącznika nr 2/13 do SWZ
sprzęt j. uż. ogólnodiagnostyczny
Lot No: 14
sprzęt j. uż. ogólnodiagnostyczny - wg załącznika nr 2/14 do SWZ
akcesoria do posiadanego resektoskopu Karl Storz
Lot No: 15
II.2.2)Additional CPV code(s)33190000 Miscellaneous medical devices and products
akcesoria do posiadanego resektoskopu Karl Storz – wg załącznika nr 2/15 do SWZ
dreny, pętle i elektrody do resektoskopu
Lot No: 16
dreny, pętle i elektrody do resektoskopu – wg załącznika nr 2/16 do SWZ
ostrza bezpieczne i trzonki
Lot No: 17
ostrza bezpieczne i trzonki - wg załącznika nr 2/17 do SWZ
kołderki grzewcze – wg załącznika nr 2/18 do SWZ
sprzęt jednorazowy bezpieczny
Lot No: 19
sprzęt jednorazowy bezpieczny – wg załącznika nr 2/19 do SWZ
sprzęt jednorazowy – wg załącznika nr 2/20 do SWZ
obwody krążenia pozaustrojowego
Lot No: 21
obwody krążenia pozaustrojowego - wg załącznika nr 2/21 do SWZ
sprzęt do odsysania i drenażu
Lot No: 22
II.2.2)Additional CPV code(s)33141642 Drain accessories
sprzęt do odsysania i drenażu – wg załącznika nr 2/22 do SWZ
sprzęt jednorazowy anestezjologiczny
Lot No: 23
II.2.2)Additional CPV code(s)33141640 Drain
sprzęt jednorazowy anestezjologiczny - wg załącznika nr 2/23 do SWZ
sprzęt jednorazowy do żywienia
Lot No: 24
sprzęt jednorazowy do żywienia – wg załącznika nr 2/24 do SWZ
narzędzia i akcesoria laparoskopowe
Lot No: 25
narzędzia i akcesoria laparoskopowe - wg załącznika nr 2/25 do SWZ
narzędzia chirurgiczne jednorazowe
Lot No: 26
narzędzia chirurgiczne jednorazowe – wg załącznika nr 2/26 do SWZ
materiały zużywalne do diatermii KLS Martin
Lot No: 27
materiały zużywalne do diatermii KLS Martin – wg załącznika nr 2/27 do SWZ
ostrza kompatybilne ze strzygarkami Zamawiającego Medline
Lot No: 28
ostrza kompatybilne ze strzygarkami Zamawiającego Medline – wg załącznika nr 2/28 do SWZ
maski i czepki – wg załącznika nr 2/29 do SWZ
drobny sprzęt medyczny – wg załącznika nr 2/30 do SWZ
miski, baseny i kaczki do maceratora Greenpol Quattro
Lot No: 31
miski, baseny i kaczki do maceratora Greenpol Quattro – wg załącznika nr 2/31 do SWZ
środki do higieny pacjenta
Lot No: 32
II.2.2)Additional CPV code(s)33700000 Personal care products
środki do higieny pacjenta – wg załącznika nr 2/32 do SWZ
papiery rejestracyjne, elektrody, żele i szkiełka
Lot No: 33
papiery rejestracyjne, elektrody, żele i szkiełka – wg załącznika nr 2/33 do SWZ
zestawy do odciągania pokarmu
Lot No: 34
zestawy do odciągania pokarmu – wg załącznika nr 2/34 do SWZ
osłonki na brodawki sutkowe
Lot No: 35
osłonki na brodawki sutkowe – wg załącznika nr 2/35 do SWZ
szczotki do czyszczenia narzędzi
Lot No: 36
szczotki do czyszczenia narzędzi - wg załącznika nr 2/36 do SWZ
akcesoria do zabiegów endoskopowych
Lot No: 37
akcesoria do zabiegów endoskopowych – wg załącznika nr 2/37 do SWZ
filtry higieniczne – wg załącznika nr 2/38 do SWZ
żel do kolonoskopii – wg załącznika nr 2/39 do SWZ
sondy do lasera Vitra 810
Lot No: 40
sondy do lasera Vitra 810 – wg załącznika nr 2/40 do SWZ
materiały zużywalne do mammotomicznej biopsji piersi pod kontrolą USG kompatybilne z aparatem Mammotome Revolve
Lot No: 41
materiały zużywalne do mammotomicznej biopsji piersi pod kontrolą USG kompatybilne z aparatem Mammotome Revolve - wg załącznika nr 2/41 do SWZ
czujniki do saturacji neonatologiczne
Lot No: 42
czujniki do saturacji neonatologiczne – wg załącznika nr 2/42 do SWZ
zestawy do moczowodów – wg załącznika nr 2/43 do SWZ
sprzęt do zabiegów RIRS i ureterorenoskopii
Lot No: 44
sprzęt do zabiegów RIRS i ureterorenoskopii – wg załącznika nr 2/44 do SWZ
włókno do lasera holmowego
Lot No: 45
włókno do lasera holmowego – wg załącznika nr 2/45 do SWZ
artykuły uzupełniające do zestawu endoskopowego
Lot No: 46
artykuły uzupełniające do zestawu endoskopowego – wg załącznika nr 2/46 do SWZ
akcesoria anestezjologiczne
Lot No: 47
akcesoria anestezjologiczne – wg załącznika nr 2/47 do SWZ
filtry bakteryjne do ssaka Medela
Lot No: 48
filtry bakteryjne do ssaka Medela – wg załącznika nr 2/48 do SWZ
koc samoogrzewający – wg załącznika nr 2/49 do SWZ
akcesoria chirurgiczne – wg załącznika nr 2/50 do SWZ
maty dekontaminacyjne – wg załącznika nr 2/51 do SWZ