A Kbt. 148. §-a szerint.
Kiegészítés a II.2.5) ponthoz:
Az értékelési részszempontok részletesen:
2. Anyagköltség-engedmény %-os mértéke a költségvetés készítő (Terc) programban szereplő árakhoz képest (%) (előny a nagyobb)
Ajánlatkérő a %-os mértéket 2 tizedesjegy pontossággal kéri megadni.
5. Ajánlattevő rendelkezik -e a teljesítésbe bevonni kívánt legalább 1 fő olyan szakemberrel, aki az építésügyi és az építésüggyel összefüggő szakmagyakorlási tevékenységekről szóló 266/2013. (VII. 11.) Korm. Rendelet [1. melléklet IV. Felelős műszaki vezetés] által az MV-ÉV (vagy azzal egyenértékű) jogosultsággal rendelkezik, és részt vett egészségügyi intézmény területén végzett minimum 3000 m2 alapterületű új épület építésére vagy meglévő épület felújítására/átalakítására vonatkozó kivitelezési munkában (igen/nem)
A 3-5. értékelési részszempontok esetében nem ajánlhatók meg az M2)1-M2)3 pontok szerinti alkalmassági minimumkövetelményekre bemutatni kívánt szakemberek.
Kiegészítés a II.2.3) ponthoz:
I. sz. Belgyógyászati Klinika 1083 Budapest, Korányi Sándor utca 2a. (Külső Klinikai Tömb) hrsz.:36177/1
II. sz. Belgyógyászati Klinika 1088 Budapest, Szentkirályi út 46, hrsz:36771/14
Korányi Betegellátó Épület 1083 Budapest, Korányi S. u. 2., hrsz.:36177/1
I. sz. Sebészeti Klinika 1082 Budapest VIII. ker. Üllői út 78 (Külső Klinikai Tömb) hrsz.:36177/1
BKT Pénzügyi épület 1085 Budapest VIII. ker. Üllői út 26 (Belső Klinikai Tömb) hrsz.: 36771/14
Szent Rókus Kórház (Pszichiátria CSOT) 1085 Budapest, Gyulai Pál u. 2. hrsz: 36434/1 és 36458/2
Tömő utcai Klinika Onkológia elhelyezése 1083 Budapest, Tömő utca 25–29.hrsz.: 36164
Kiegészítés a II.2.7) ponthoz:
A kezdés dátuma csak egy tájékoztató, becsült időpont. A hirdetményfeladó rendszerben az adott időpontot kötelező megadni, ezért került kitöltésre.
A VI.3) További információk pont folytatása:
17) Ajánlatkérő a Kbt. 75. § (6) bekezdése alapján, a jelen eljárást megindító felhívásban közli, hogy alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pontját, azaz az eljárást eredménytelenné nyilvánítja, ha az eljárásban nem nyújtanak be az ajánlattételei határidőben legalább két ajánlatot.