Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 351661-2022
Submission deadline has been amended by:  463266-2022
Magyarország-Székesfehérvár: Építési munkák
2022/S 125-351661
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzatának tulajdonában álló területeken található Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium és a Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ épületegyüttesének felújítása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45261300 Bádogozás és ereszcsatorna-készítés
45310000 Villamos szerelési munka
45331000 Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése
45410000 Vakolás
45442100 Festés
45312310 Villámvédelmi munkák
45321000 Hőszigetelési munka
45421130 Ajtó és ablak beszerelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A 8500 m2 összes hasznos alapterületű épületegyüttes külső tető- és terasz felújítása, homlokzati nyílászárók cseréje, falak utólagos talajnedvesség elleni védelme, homlokzatszigetelés.
A gimnáziumi épületrész teljes belső felújítása, fűtésrendszer felújítása, víz- és szennyvízhálózat cseréje, villamos hálózat felújítása. Parkosítás, sportpálya felújítása.
Főbb mennyiségek:
Építészet:
Földkiemelés, visszatöltés 451 m3,
Talajjavító réteg 153 m3,
Beton felületek javítása 220 m2,
Homlokzati vakolat 2880 m2,
Ablakpárkányok bontása és alumínium párkány készítése 847 m,
Nyílászárók bontása 1869 m2,
Homlokzati műanyag nyílászárók beépítése 908 db,
Homlokzati fém nyílászárók 48 db,
Homlokzati hőszigetelés 3392 m2,
Utólagos talajnedvesség elleni szigetelés 264 ker.m2,
Térburkolat készítése 752 m2,
Vakolás kb 1000 m2,
Bádogozás kb 1400 m,
Korlát elhelyezés kb 150 m,
Felülvilágító ablak 56 db,
Homlokzati falszigetelés kb 1000 m2,
Lapostető szigetelések kb 5000 m2,
Teraszburkolat kb 1600 m2,
Gipszkarton válaszfal kb 350 m2,
Álmennyezet készítése kb 2500 m2,
Falburkolat kb 1500m2,
Padlóburkolat kb 1600 m2,
Linóleum kb 2100 m2,
Beltéri nyílászárók bontás és beépítés kb 750 m2,
Belső festések kb 14000 m2,
Belső szekrények beépítése kb 120 db, stb.
Gépészet:
Fűtés-hűtéstechnika: lapradiátor kb 220 db,
Vízellátás: csaptelepek kb 60 db,
Szellőzés: büfé, konditerem, aula, I-II. emelet, tornatermi vizesblokk, tornaterem,
Gázhálózat bontása
Elektromos:
Erősáram: lámpatestek kb 1000 db,
Hangosítás: hangfal 46 db,
Kamera: kültéri kamera 17 db
Strukturált: optikai kábel kb 900 m, UTP kábel kb 16800 m,
Tűzjelző: érzékelők kb 280 db,
Vagyonvédelem: behatolás jelző rendszer kiépítése.
Villámvédelem 1 klt,
Ebből opciós feladatok az SzKKK épületrészre vonatkozó tetőszerkezet felújítási munkái az alábbi főbb mennyiségekkel:
Vakolás kb 270 m2,
Bádogozás kb 400 m,
Korlát elhelyezés kb 70 m,
Homlokzati falszigetelés kb 270 m2,
Lapostető szigetelések kb 1000 m2,
Teraszburkolat kb 940 m2,
A közbeszerzési mennyiségnél ismertetett opciós tételek akkor fogják képezni a kivitelezés tárgyát, amennyiben a nyertes ár fedezete biztosított a szerződéskötés idejére.
Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét, hogy a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján valamennyi, az ajánlati felhívásban és dokumentációban esetlegesen előforduló, meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy
védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő azzal egyenértékű megajánlást is elfogad azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Ajánlatkérő előteljesítést elfogad.
Részletek a műszaki dokumentációban.