Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Utrzymanie czystości oraz utrzymanie zimowe dróg i ulic na terenie miasta Bolesławiec w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2023 r. - II postępowanie
Reference number: 6.DEK.ZP.2021.IS
II.1.2)Main CPV code90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia pod nazwą: Utrzymanie czystości oraz utrzymanie zimowe dróg i ulic na terenie miasta Bolesławiec w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2023 r. jest utrzymanie zimowe oraz utrzymanie czystości poza sezonem zimowym wszystkich dróg i ulic, chodników, ciągów pieszych, parkingów, placów, przejść dla pieszych i zatoczek autobusowych, alejek parkowych i schodów terenowych na terenie miasta Bolesławiec, pozostających w zarządzie Gminy Miejskiej Bolesławiec
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: