II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
DOBAVA PREHRAMBENEGA BLAGA V LETU 2022 V OKVIRU OPERATIVNEGA PROGRAMA ZA HRANO IN/ALI OSNOVNO MATERIALNO POMOČ IZ SKLADA ZA EVROPSKO POMOČ NAJBOLJ OGROŽENIM (COVID-19)
Reference number: JN-15598
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.4)Short description:
Predmet javnega naročila je: DOBAVA PREHRAMBENEGA BLAGA V LETU 2022 V OKVIRU OPERATIVNEGA PROGRAMA ZA HRANO IN/ALI OSNOVNO MATERIALNO POMOČ IZ SKLADA ZA EVROPSKO POMOČ NAJBOLJ OGROŽENIM (COVID-19).
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 214 285.21 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pšenična bela moka TIP 500
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)15612100 Wheat flour
II.2.4)Description of the procurement:
Blago, ki je predmet dobave, je pšenična bela moka TIP 500, pakirana v 1 kg embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambeni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna količina na posamezni paleti je 750 kosov).
Ob dobavi v centralno skladišče izvajalca mora imeti izdelek rok uporabnosti še najmanj 10 mesecev.
Jajčne testenine (kratke in dolge testenine (špageti) v enakem deležu))
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)15850000 Pasta products
Blago, ki je predmet dobave, so jajčne testenine (kratke in dolge testenine (špageti) v enakem deležu), pakirane v 0,5 kg embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambeni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna količina na posamezni paleti je 1.500 kosov).
Ob dobavi v centralno skladišče izvajalca mora imeti izdelek rok uporabnosti še najmanj 12 mesecev.
Jedilno rafinirano sončnično olje
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)15421000 Refined oils
Blago, ki je predmet dobave, je jedilno rafinirano sončnično olje. Izdelek mora biti pakiran v 1 l embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambeni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna količina na posamezni paleti je 750 kosov).
Ob dobavi v centralno skladišče izvajalca mora imeti izdelek rok uporabnosti še najmanj 11 mesecev.
II.2.2)Additional CPV code(s)15332200 Jams and marmalades; fruit jellies; fruit or nut purée and pastes
Blago, ki je predmet dobave, je domača marmelada iz mešanega (vsaj dveh ali več vrst) sadja. Izdelek mora biti pakiran v 600-900 g embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambeni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna neto teža izdelkov na posamezni paleti je 600 kg).