There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Supplies - 353071-2021
Poland-Wrocław: Police cars
2021/S 133-353071
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa 16 oznakowanych samochodów osobowych z systemem OCR dla izb administracji skarbowej
Reference number: 0201-ILZ.260.16.2021
II.1.2)Main CPV code
34114200 Police cars
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 16 szt. oznakowanych samochodów osobowych typu kombi z systemem do automatycznego rozpoznawania i rejestrowania numerów rejestracyjnych pojazdów (OCR) wraz z ich weryfikacją w bazach zastrzeżeń oraz montaż dostarczonego przez Zamawiającego systemu łączności dla jednostek organizacyjnych Krajowej Administracji Skarbowej w Polsce.
2. Zamówienie zostało podzielone na 4 części.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia obejmujący opis minimalnych parametrów funkcjonalno-technicznych oraz wyposażenia, gwarancji i dokumentów wymaganych przez Zamawiającego zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Specyfikacja funkcjonalno-techniczna pojazdu dla części od 1 do 4 zamówienia.
4. Zamawiający wymaga, aby oferowane przez Wykonawcę samochody w danej części zamówienia miały tę samą markę i model.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 4 115 744.91 PLN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 4
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa 4 oznakowanych samochodów osobowych typu kombi wyposażonych w system OCR dla IAS we Wrocławiu, IAS w Katowicach, IAS w Oplu i IAS w Zielonej Górze
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
48313100 Optical reading system
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. oznakowanych samochodów osobowych typu kombi z systemem do automatycznego rozpoznawania i rejestrowania numerów rejestracyjnych pojazdów (OCR) wraz z ich weryfikacją w bazach zastrzeżeń oraz montaż dostarczonego przez Zamawiającego systemu łączności dla Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, Izby Administracji Skarbowej w Opolu i Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.
2. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji funkcjonalno-technicznej oraz Projekcie umowy.
Dostawa 4 oznakowanych samochodów osobowych typu kombi wyposażonych w system OCR dla IAS w Bydgoszczy, IAS w Gdańsku, IAS w Poznaniu i IAS w Szczecinie
Lot No: 2
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. oznakowanych samochodów osobowych typu kombi z systemem do automatycznego rozpoznawania i rejestrowania numerów rejestracyjnych pojazdów (OCR) wraz z ich weryfikacją w bazach zastrzeżeń oraz montaż dostarczonego przez Zamawiającego systemu łączności dla Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu i Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie.
Dostawa 4 oznakowanych samochodów osobowych typu kombi wyposażonych w system OCR dla IAS w Białymstoku, IAS w Olsztynie, IAS w Łodzi i IAS w Warszawie
Lot No: 3
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. oznakowanych samochodów osobowych typu kombi z systemem do automatycznego rozpoznawania i rejestrowania numerów rejestracyjnych pojazdów (OCR) wraz z ich weryfikacją w bazach zastrzeżeń oraz montaż dostarczonego przez Zamawiającego systemu łączności dla Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.
Dostawa 4 oznakowanych samochodów osobowych typu kombi wyposażonych w system OCR dla IAS w Kielcach, IAS w Krakowie, IAS w Lublinie i IAS w Rzeszowie
Lot No: 4
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. oznakowanych samochodów osobowych typu kombi z systemem do automatycznego rozpoznawania i rejestrowania numerów rejestracyjnych pojazdów (OCR) wraz z ich weryfikacją w bazach zastrzeżeń oraz montaż dostarczonego przez Zamawiającego systemu łączności dla Izby Administracji Skarbowej w Kielcach, Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, Izby Administracji Skarbowej w Lublinie i Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.