Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
FIN - EA - Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen voor Projectorganisatie Invest International
Referentienummer: 201865004.025.002
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De projectorganisatie Invest International zoekt een verzekeraar voor het verzekeren van aanvullend inkomen bij arbeidsongeschiktheid van haar medewerkers. Dit betreft een WGA-hiaatverzekering (aanvullend inkomen tot de WIA-loongrens) en een WIA-excedentverzekering (aanvullend inkomen boven de WIA-loongrens). Uitgangspunt is dat beide verzekeringen worden ondergebracht bij één verzekeraar.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66510000 Verzekeringsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: