Szolgáltatások - 353751-2021
Magyarország-Budapest: Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások
2021/S 133-353751
Előzetes tájékoztató
A hirdetmény eljárás meghirdetésére irányul
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
DTO kutatás 2020
Hivatkozási szám: EKR000758952021
II.1.2)Fő CPV-kód
79400000 Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Digitális Távolléti Oktatás kutatás és a kutatás tapasztalataiból levonható következtetéseket összefoglaló szakmai tanulmány megrendelése vállalkozási szerződés keretében, a tájékoztató II.2.4) pontjában foglaltak szerint.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79315000 Társadalomkutatási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Digitális Távolléti Oktatás kutatás (a COVID-19 járvány miatt megvalósult digitális távolléti oktatásról) és a kutatás tapasztalataiból levonható következtetéseket összefoglaló szakmai tanulmány megrendelése vállalkozási szerződés keretében az alábbiak szerint:
1. Szakértői vélemények és a szereplők narrativája (interjús kutatás)
— Kvalitatív kutatás, mélyinterjús módszerrel, célcsoportonként legalább 5 mélyinterjú (összesen legalább 95 interjú)
2. Desk research (szakirodalmi áttekintés és korábbi Ifjúság kutatások másodelemzése, adatbázisok megvásárlása)
3. Kérdőíves kutatások
— Kérdőíves kutatás a pedagógusok körében (legalább 500 fő)
— Kérdőíves kutatás a diákok körében (legalább 1000 fő)
— Kérdőíves kutatás a lakosság körében (legalább 5000 fő)
— Kérdőíves kutatás a szülők körében (legalább 1000 fő)
4. Fókuszcsoportos kutatások
— Fókuszcsoportos kutatás a szülők körében (legalább 12 fókuszcsoport)
— Fókuszcsoportos kutatás pedagógusok körében (legalább 12 fókuszcsoport)
— Fókuszcsoportos kutatás diákok körében (legalább 12 fókuszcsoport)
— Fókuszcsoportos kreatív kutatás pedagógusok körében (legalább 3 kreatív csoport)
— Fókuszcsoportos kreatív kutatás szülők körében (legalább 2 kreatív csoport)
— Fókuszcsoportos kreatív kutatás a tanulók körében (legalább 3 alkalommal)
5. Social listening (tartalomelemzés)
— Social listening - Diskurzus a digitális oktatásról
6. Usability szemkamerás kutatás
— Usability vizsgálat szemkamera alkalmazásával (3 X 60 kutatás)
7. Összefoglaló tanulmány
— Tanulmány írása
Részletes mennyiségi adatok és további részletes elvárások az eljárás megindításakor kiadásra kerülő közbeszerzési dokumentumokban (azzal, hogy ajánlatkérő a tájékoztatóhoz egyéb közbeszerzési dokumentumokat nem készített/nem bocsát rendelkezésre).