Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 353908-2021
Submission deadline has been amended by:  414305-2021
Magyarország-Budapest: Mérnöki tervezési szolgáltatások
2021/S 133-353908
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
M2 gyorsforgalmi út tervezés
Hivatkozási szám: EKR000822552021
II.1.2)Fő CPV-kód
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
„M2 gyorsforgalmi út Vác-észak és Hont-Parassapuszta, országhatár közötti szakasz megvalósítása, I. ütem Rétság elkerülő (Nőtincs - Rétság északi csomópont között), valamint a Drégelypalánknál tervezett komplex pihenőhely engedélyezési és kiviteli terv készítése és a szükséges engedélyek megszerzése 2 részben”
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Nőtincs - Rétság északi csomópont tervezés
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
71312000 Építőmérnöki tanácsadó szolgáltatások
71313000 Környezetvédelmi mérnöki tanácsadó szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
I. rész Nőtincs - Rétság északi csomópont között engedélyezési és kiviteli terv készítése és a szükséges engedélyek megszerzése 9,5 km hosszú, 2×2 forgalmi sávú, fizikai elválasztású gyorsforgalmi út tervezése 20 m koronaszélességgel
— 5 db völgyhíd 330m, 1205 m, 445 m, 450 m, 420 m hosszban, melynél az A8 megnevezésű műtárgy támaszköz kiosztása 35+16*70+35+35 m,, támaszok közötti legnagyobb távolság: 70 m
— 1 db kétoldali egyszerű pihenőhely
— 3 db különszintű csomópont:
— Nőtincsi csomópont
Kapcsolatok: 2. sz. főút, 2114 j. út, 12123 j. út
Körforgalom1: 2. sz. főút és 2114
Körforgalom 2: 2. sz. főút és 12123 j. út
2. sz. főúton 500 m hosszú beavatkozás
— Rétság -déli csomópont.
Új kapcsolat kiépítése 2. sz. főúttal és körforgalom építése
— Rétság -északi csomópont.
Kapcsolatok: 2. sz. főút és 22 sz. út 2115 j. út
— 2 db aluljáró; 2. sz. főút alatt, Rétság déli csomópont alatt
— Támfalak hossza~1375 m
— 2 db vadátjáró
A feladat részletes meghatározását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
PST kód: A002.02.13, A002.02.15
Drégelypalánk pihenőhely tervezés
Rész száma: 2
II. rész: Drégelypalánknál tervezett komplex pihenőhely engedélyezési és kiviteli terv készítése és a szükséges engedélyek megszerzése
1 db kétoldali komplex pihenőhely (Drégelypalánk)
— 1 db kétoldali komplex pihenőhely (Drégelypalánk visszakötéssel a 2. sz. főútra.
PST kód: A002.02.12, A002.02.13, A002.02.15