Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Brandverzekering ten behoeve van Hogeschool Leiden
II.1.2)Main CPV code66515100 Fire insurance services
II.1.4)Short description:
Brandverzekering voor Hogeschool Leiden
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
De overeenkomst gaat in op 1-1-2022 en eindigt op 1-1-2025. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van 12 maanden, tenzij één der partijen de overeenkomst uiterlijk 3 maanden voor de contractvervaldatum schriftelijk opzegt.