Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
4-D-21858-20: Advies en ingenieursdiensen zeef 2 , inpassing oeververbinding & OV
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4)Korte beschrijving:
zie korte beschrijving selectieleidraad