Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zawarcie umowy ramowej na świadczenie usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT
Reference number: ZP/GP/271/III-41/21
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część I (grupa programistów, analityków, Project Managers)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Części II (grupa architektów)
Lot No: 2
W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 356760-2021
Submission deadline has been amended by:  410604-2021
Polska-Warszawa: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
2021/S 134-356760
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZP/GP/271/III-41/21
II.1.2)Główny kod CPV
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
II.1.4)Krótki opis:
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej, określającej warunki dotyczące zamówień publicznych, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej, których przedmiotem jest świadczenie usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT.
Ramowy zakres usług, które Zamawiający przewiduje nabyć po podpisaniu umowy, został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy ramowej, której wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części (grupy):
— część 1: grupa programistów, analityków, Project Managers,
— część 2: grupa architektów.
3. Zamawiający będzie udzielać Wykonawcy zamówień wykonawczych do umowy na podstawie art. 314 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej, określającej warunki dotyczące zamówień publicznych, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej, których przedmiotem jest świadczenie usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT. Ramowy zakres usług, które Zamawiający przewiduje nabyć po podpisaniu umowy, został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), odpowiednio dla części I stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy ramowej, której wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia części I obejmuje świadczenie usługi z grupy programistów, analityków, Project Managers.
Część nr: 2
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej, określającej warunki dotyczące zamówień publicznych, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej, których przedmiotem jest świadczenie usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT. Ramowy zakres usług, które Zamawiający przewiduje nabyć po podpisaniu umowy, został wskazany w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), odpowiednio dla części II stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy ramowej, której wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia części II obejmuje świadczenie usługi z grupy architektów.