Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 357068-2018
Polska-Katowice: Konstrukcje różne
2018/S 155-357068
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych, nr grupy materiałowej 281-3
Numer referencyjny: 701801401
II.1.2)Główny kod CPV
44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018–2019 w ramach składów konsygnacyjnych, nr grupy materiałowej 281-3.