Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Trygghetslarm särskilt boende 2021
Reference number: 21-046
II.1.2)Main CPV code79711000 Alarm-monitoring services
II.1.4)Short description:
Upphandlingen avser tjänsten trygghetslarm för särskilt boende.
Upphandlingen avser ett ramavtal för sucesiva avrop av enskilda tjänsteavtal för respektive boende.