Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az ELTE Bibó István Szakkollégium komplex felújítása és bővítése érdekében a létesítmény épület átalakításához szükséges kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében.
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szerződés meghatározása: Vállalkozási szerződés.
Eljárás tárgya: „Az ELTE Bibó István Szakkollégium komplex felújítása és bővítése érdekében a létesítmény épület átalakításához szükséges kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében az alábbiakban és a dokumentációban részletezettek szerint.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)45000000 Építési munkák
45111100 Bontási munka
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az ELTE üzemeltetésében tartozó kollégiumépület bővítése és átalakítása, Bibó István szakkollégium működési körülményeinek javítása, ennek keretében a szükséges a szerződéstervezetben rögzített tartalmi, formai elvárások alapján, és a kivitelezési feladatok ellátása.
Az építési tevékenység négy fő részből áll:
— meglévő épület átalakítása,
— meglévő épület bővítése új utca felőli traktussal,
— új támfalépület építése a hátsó kertben,
— környezetrendezés.
Fő munkanemek:
1. bontás;
2. tartószerkezet;
3. építészet;
4. épületgépészet;
5. épületvillamosság;
6. lift;
7. környezetrendezés.
A részletes leírást a műszaki leírás a részletes mennyiségeket a költségvetési kiírás tartalmazza.