Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Komplexní systém pro analýzu genové exprese na úrovni jednotlivých buněk
Reference number: VZ22101
II.1.2)Main CPV code38951000 Real-time Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment
II.1.4)Short description:
Dodávka systému pro analýzu genové exprese na úrovni jednotlivých buněk a opakovaná průběžná dodávka spotřebního materiálu k dodanému přístroji pro Oddělení molekulární genetiky Ústavu hematologie a krevní transfuze. Vše dle podmínek Zadávací dokumentace.