A Kbt. 148. §-ának előírásai szerint.
Az ajánlattevők neve, címe és adószáma:
2. HE-DO Kft. (1133 Budapest, Váci út 76.;10683833-2-41);
5. Mento Környezetkultúra Korlátolt Felelősségű Társaság (3527 Miskolc, Besenyői út 26.; 11440424-2-05);