A Kbt. 148. §-ának előírásai szerint.
Az ajánlattevők neve, címe és adószáma:
2. A-G HÍD Konzorcium: (A-Híd Zrt. (1138 Budapest, Karikás Frigyes u. 20.; 24857538-2-44); Híd Zrt. (1138 Budapest, Karikás Frigyes u. 20.; 14517286-2-44.) G-Híd Zrt. (1138 Budapest, Karikás Frigyes u. 20.; 14541029-2-41);
5. Alisca Bau Építőipari Zrt. (7140 Bátaszék, Bonyhádi u. 30.; 14530603-2-17);