A Kbt. 148. §-ának előírásai szerint.
Az ajánlattevők neve, címe és adószáma
2. Colas Alterra Zrt. (1113 Budapest, Bocskai út 73.; 13961149-2-44);
5. Magyar Vakond Kft. (6060 Tiszakécske, Kerekdombdűlő 138.; 22929486-2-03);