Services - 36052-2022
România-București: Servicii de curăţenie
2022/S 015-036052
Anunţ de modificare
Modificare a unui contract/unei concesiuni în cursul perioadei sale de valabilitate
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
“ Servicii de curățenie și igenizare a spațiilor interioare și exterioare a locațiilor R.A.Romatsa și servicii de manipulare” - LOTUL 5 - DSNAR Constanta / DSNA Tulcea
Număr de referinţă: S 1589932/2019/0121
II.1.2)Cod CPV principal
90910000 Servicii de curăţenie
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei la momentul încheierii contractului:
Conform cerintelor din caietul de sarcini-Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, in masura in care acestea au fost adresate in termenul prevazut la sectiunea I.3) din Fisa de date. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20.