Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
“ Servicii de curățenie și igenizare a spațiilor interioare și exterioare a locațiilor R.A.Romatsa și servicii de manipulare”
Reference number: S 1589932/2019/0121
II.1.2)Main CPV code90910000 Cleaning services
II.2)Description
II.2.1)Title:
Servicii de curățenie și igenizare a spațiilor interioare și exterioare a locațiilor R.A.Romatsa și servicii de manipulare-DSNA Cluj/DSNA Sibiu/DSNA Tg Mureș
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)90910000 Cleaning services
II.2.4)Description of the procurement at the time of conclusion of the contract:
conform caietului de sarcini