II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Laboratóriumi gázok beszerzése a JRC isprai és petteni telephelye számára
Hivatkozási szám: JRC/IPR/2020/OP/1171
II.1.2)Fő CPV-kód24100000 Gázok
II.1.4)Rövid meghatározás:
A JRC isprai és petteni kutatólaboratóriumainak speciális gázokra van szükségük napi tevékenységeikhez. Laboratóriumi gázok beszerzése a Közös Kutatóközpont számára — isprai telephely (1. tétel) és petteni telephely (2. tétel).
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Laboratóriumi gázok beszerzése — a JRC isprai telephelye
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)24100000 Gázok
24111000 Hidrogén, argon, nemesgázok, nitrogén és oxigén
24111200 Nemesgázok
24111800 Folyékony nitrogén
44612000 Cseppfolyósgáz-tartályok
50000000 Javítási és karbantartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Laboratóriumi gázok beszerzése a JRC isprai telephelye számára:
1) ipari gázok, tiszta gázok, valamint műszaki gázpalackok és bündelek beszerzése;
2) cseppfolyósított ásványolajgázok (nitrogén, hélium) beszerzése;
3) hitelesített gázkeverékek beszerzése palackban és bündelben;
4) hitelnyújtás palackok, tartályok és kriogén tárolótartályok használatához (leszállítás, telepítés, üzembe helyezés, leszerelés, távoli készletkezelés, leltározás, dobozok tisztítása, biztonsági jelzések, tartályok feltöltése).
A berendezések megelőző és javító karbantartásának végrehajtása, technikai és kereskedelmi segítségnyújtás, műszaki dokumentáció.
Laboratóriumi gázok beszerzése — a JRC petteni telephelye
Rész száma: 2
Laboratóriumi gázok beszerzése a JRC petteni telephelye számára:
1) palackozott és csomagolt ipari, tiszta és technikai gázok beszerzése;
2) folyékony gázok (nitrogén és hélium) beszerzése;
3) palackozott és csomagolt hitelesített gázkeverékek beszerzése;
4) hitelnyújtás palackok, tárolótartályok és mozgatható Dewar-edények használatához (leszállítás, telepítés, üzembe helyezés, dokumentáció); a berendezések megelőző és javító karbantartásának végrehajtása, valamint 2 napos képzés biztosítása többletköltség nélkül.