We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 360722-2022
Submission deadline has been amended by:  423644-2022
Poland-Katowice: Various office equipment and supplies
2022/S 127-360722
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa materiałów biurowych i papierniczych
Reference number: DZ.3321.93.2022
II.1.2)Main CPV code
30190000 Various office equipment and supplies
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa materiałów biurowych i papierniczych.
Zad. 1 - Tonery do drukarek
Zad. 2 – Materiały zużywalne do sterylizatora parowego
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 2.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 2 zadań.
(bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 2
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
30125100 Toner cartridges
30125110 Toner for laser printers/fax machines
II.2.4)Description of the procurement:
3.3. Przedmiotem zamówienia są materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych w postaci produktów oryginalnych lub produktów zamiennych.
Szczegółowy opis w pkt. 3.3. SWZ.
3.4. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ.
20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag.
Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań.
W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad:
W odniesieniu do wszystkich Zadań:
KRYTERIUM CENA waga: 60 %
KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 40 %
Lot No: 2