(Supplement to the Official Journal of the European Union, 5.10.2016, 2016/S 192-344788)
European Union Agency for Network and Information Security, PO Box 1309, GR 710 01 Heraklion, GREECE. Contact: Procurement Officer. Tel. +30 2814409710. Fax +30 2810391410. E-mail: procurement@enisa.europa.eu
Instead of
II.1.5) Estimated total value:
Value excluding VAT: 400 000 EUR.
II.2.4) Description of the procurement:
... An estimated 400 000 EUR will be made available over the maximum 2,25-year period.
Value excluding VAT: 600 000 EUR.
... An estimated 600 000 EUR will be made available over the maximum 2,25-year period.
Agenția Uniunii Europene pentru Securitatea Rețelelor și a Informațiilor, PO Box 1309, GR 710 01 Heraklion, GRECIA. Persoană de contact: Procurement Officer. Tel. +30 2814409710. Fax +30 2810391410. E-mail: procurement@enisa.europa.eu
În loc de
II.1.5) Valoarea totală estimată:
Valoare fără TVA: 400 000 EUR.
II.2.4) Descrierea achiziției publice:
... Suma care va fi pusă la dispoziție în cursul perioadei maxime de 2,25 ani este estimată la 400 000 EUR.
Valoare fără TVA: 600 000 EUR.
... Suma care va fi pusă la dispoziție în cursul perioadei maxime de 2,25 ani este estimată la 600 000 EUR.