Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 365572-2021
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
2021/S 137-365572
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Tisztítsuk meg az Országot!” kampány - ITM 2021
Hivatkozási szám: EKR000551272021
II.1.2)Fő CPV-kód
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
„„Tisztítsuk meg az Országot!” kampányhoz kapcsolódó kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az Innovációs és Technológiai Minisztérium részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 90 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 27 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó huszonhétmillió + általános forgalmi adó opció. Technológiai Minisztérium részére”