II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa ładunków klejowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018–2019 (nr grupy 246-7)
Reference number: 701801448
II.1.2)Main CPV code24910000 Glues
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładunków klejowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018–2019 (nr grupy 246-7), w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonych w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Ładunki klejowe poliestrowe
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)24910000 Glues
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są dostawy ładunków poliestrowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019.
Lot No: 2
Lot No: 3
Lot No: 4
Lot No: 5
Ładunki klejowe poliuretanowe
Lot No: 6
Lot No: 7
Lot No: 8
Lot No: 9
Lot No: 10
Lot No: 11