Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 365873-2017
Magyarország-Budapest: Stadion építése
2017/S 179-365873
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Budapest Bozsik Stadion labdarúgó sportlétesítmény-fejlesztés.
II.1.2)Fő CPV-kód
45212224 Stadion építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Budapest Bozsik Stadion labdarúgó sportlétesítmény kivitelezése átalánydíjas vállalkozási szerződés alapján.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
45210000 Magasépítési munka
45212200 Sportlétesítmények kivitelezése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az UEFA „Category 4” előírásainak megfelelő BOZSIK STADION kivitelezése, amely többek között az alábbiakat foglalja magában:
Beépítési paraméterek.
Telek területe: 70 111,00 m2.
Beépített alapterület: 8 208,00 m2.
Szintterületi mutató: 0,202 m2/m2.
Bruttó szintterület: 14 136 m2.
Építménymagasság: 14,60 m.
Kialakított zöldfelület: 23 244 m2.
Burkolt terület: 30 463 m2.
Ebből:
Térkőburkolat: 23 725 m2.
Beton gyeprács: 5 827 m2.
Murva: 992 m2.
Játéktér területe: 10 032 m2.
Telken biztosított parkolószám: 537-20 %=438db.
Előregyártott vasbeton elemek: 1 300 db.
Acélszerkezet: 670 tonna.
Monolit vasbeton szerkezet: 2 700 m3.
Beruházás rövid ismertetése:
A létesítmény funkciója:
A stadion min. 8 000 fő befogadására képes /UEFA Category 4-es és MLSZ I. osztály „A” kategóriának megfelelően kialakított/, fedett lelátóból és az alatta tervezett szociális és szolgáltató egységekből, valamint egy FSZ+3 emelet magas fejépületből áll.
A fejépületben a főfunkcióhoz szükséges sport – technológiai területek, VIP, VVIP és kiszolgáló helyiségek funkcionálnak; a fejépület legfelső fedett, de oldalról részben nyitott szintjén a főkamera- és közvetítő állások, valamint a gépészeti terasz kerül elhelyezésre. Az épített pályavilágításnak alkalmasnak kell lenni HD minőségű közvetítésekhez.
A stadion beléptetési pontjai a szurkolók számára 2100 mm magas forgókapukon keresztül történik.