Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w drodze dojazdowej do ul. Chudoby 1D na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
Reference number: 02253/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U/2021
II.1.2)Main CPV code71320000 Engineering design services