Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés járműjavítási szolgáltatás nyújtására a KEF által üzemeltetett, a minisztériumok, Miniszterelnökség, és háttérintézményeik ellátását biztosító gépjárművek részére.
II.1.2)Fő CPV-kód50112000 Gépjármű-javítási és karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)50112000 Gépjármű-javítási és karbantartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A KEF által üzemeltetett – jelenleg összesen 632 db (Audi, Seat, Skoda, VW, Citroën, FIAT, Ford, Honda, Iveco, Kia, Lexus, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Renault, Suzuki, Toyota, Volvo gyártmányú) gépkocsi javítóműhelyben történő javítása, összesen nettó 1 368 799 000 HUF keretösszeg erejéig.
A rendelkezésre álló keretösszegtől történő eltérés lehetséges mértéke – 20 %, a keretösszeg 80 %-ának megfelelő értékű megrendelésre Ajánlatkérő kötelezettséget vállal.
A gépjárművek darabszámát és az egyéb paraméterekre vonatkozó adatokat ajánlatkérő -tekintettel annak terjedelmére – a dokumentációban adja meg. A szerződés teljesítése során a mennyiség és az összetétel a műszaki elhasználódás, vagy az állomány bővülése miatt változhat. A közbeszerzési műszaki leírás a felhívást kiegészítő ajánlati dokumentációban kerül részletezésre.