II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa produktów leczniczych
Reference number: DZP.381.38A.2021
II.1.2)Main CPV code33690000 Various medicinal products
II.1.4)Short description:
Dostawa produktów leczniczych z podziałem na 58 części.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33690000 Various medicinal products
II.2.4)Description of the procurement:
Leki różne I - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.1 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33632000 Medicinal products for the musculo-skeletal system
Cisatracurium - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.2 SWZ
II.2.1)Title:
Chlorowodorek kwasu 5-aminolewulinowego
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33696000 Reagents and contrast media
Chlorowodorek kwasu 5-aminolewulinowego- postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.3 SWZ
Ethiodized oil - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.4SWZ
Leki odurzające i psychotropowe
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33661000 Medicinal products for the nervous system
Leki odurzające i psychotropowe - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.5 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33652100 Antineoplastic agents
Lomustyna, Procarbazyna- postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.6SWZ
Niraparib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.7 SWZ
Umeklidynium + Wilanterol
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)33670000 Medicinal products for the respiratory system
Umeklidynium + Wilanterol - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.8 SWZ
Apomorfina - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.9 SWZ
Everolimus - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.10SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33642000 Systemic hormonal preparations, excl. sex hormones
Terlipressin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.11SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
Filgrastim - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.12SWZ
Leki różne II- postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.13SWZ
Leki różne III- postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.14 SWZ
Alectynib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.15 SWZ
Trastuzumab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.16 SWZ
Afatinib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.17 SWZ
Leki różne IV - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.18 SWZ
Leki różne V - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.19 SWZ
Preparaty do żywienia dojelitowego I
Lot No: 20
II.2.2)Additional CPV code(s)33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
Preparaty do żywienia dojelitowego I - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.20 SWZ
Preparaty do żywienia pozajelitowego
Lot No: 21
Preparaty do żywienia pozajelitowego - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.21 SWZ
Preparaty do żywienia dojelitowego II
Lot No: 22
Preparaty do żywienia dojelitowego II - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.22 SWZ
Roztwór białek klejących + roztwór trombiny
Lot No: 23
Roztwór białek klejących + roztwór trombiny - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.23 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33662100 Ophthalmologicals
Ranibizumab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.24 SWZ
Fluoresceina - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.25 SWZ
Paracetamol - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.26 SWZ
Propofolum - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.27 SWZ
Surfactanum - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.28 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33652300 Immunosuppressive agents
Infliximab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.29 SWZ
Mepolizumab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.30 SWZ
Carbetocin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.31 SWZ
Sevofluran - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.32 SWZ
Immunoglobulinum anty D I
Lot No: 33
II.2.2)Additional CPV code(s)33651520 Immunoglobulins
Immunoglobulinum anty D I postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.33 SWZ
Immunoglobulinum anty D II
Lot No: 34
Immunoglobulinum anty D II - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.34 SWZ
Botulin toxin A I - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.35 SWZ
Pemetrexed - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.36 SWZ
Bleomycin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.37 SWZ
Acidum gadeotericum - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.38 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33651100 Antibacterials for systemic use
Levofloxacin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.39SWZ
Aqua pro injectione - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.40 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33621100 Antithrombotic agents
Fondaparinux - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.41 SWZ
Vassopresin - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.42 SWZ
Cefuroxim - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.43 SWZ
Ceftriaxon - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.44 SWZ
Leki różne VI - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.45 SWZ
Ozymertynib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.46 SWZ
Pazopanib - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.47 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33615100 Insulin
Insulinum glargine - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.48 SWZ
Docetaxel - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.49 SWZ
Vinblastyna - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.50 SWZ
Vincristine - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.51 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33651660 Influenza vaccines
Szczepionki p/grypie - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.52 SWZ
Botulinum toxin A II - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.53 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33621000 Medicinal products for the blood and blood-forming organs
Żelazo - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.54 SWZ
Iomeprolum - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.55 SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33622000 Medicinal products for the cardiovascular system
Evolocumab - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.56 SWZ
Immunoglobulinum I - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.57SWZ
Immunoglobulinum II - postać farmaceutyczną, dawkę, wymaganą ilość określono w załączniku 4.58SWZ