You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Épületek irodaházzá alakítása, műemléki rekonstrukciója (29634. hrsz.) vállalkozási szerződés keretében.
II.1.2)Fő CPV-kód
45212314 Történelmi műemlékkel vagy emlékművel kapcsolatos építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 100.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45213150 Irodaház építése
45210000 Magasépítési munka
45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
45262700 Épületátalakítási munka
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Épületek irodaházzá alakítása, műemléki rekonstrukciója (29634. hrsz.) vállalkozási szerződés keretében az ajánlati dokumentációban részletesen meghatározottak szerint.
Mennyiségek:
A. épület – Vezetőségi szárny:
— szintek száma: 5 (pince, földszint, félemelet, 1. és 2. emelet),
— nettó terület: 2 458,31 m²;
B. épület – Irodaszárny:
— szintek száma: 4 (pince, földszint, 1. és 2. emelet),
— nettó terület: 1 525,37 m²;
C. épület – Főbejárati aula:
— szintek száma: 3 (pince, földszint, galéria),
— nettó terület: 575,20 m².
Főbb munkarészek (pontos tételes mennyiségek a költségvetésben meghatározva):
— bontási munkák kb. 1 500 m³,
— földmunkák kb. 2 250 m³,
— alapozás – beton, vasbeton kb. 400 m3, Jet-Grouting kb. 320 fm,
— függőleges és vízszintes teherhordó szerkezetek – beton, vasbeton kb. 1 200 m³,
— tetőszerkezet, tetőhéjalás és tetőfedés kb. 1 400 m²,
— iparművészeti díszmű bádogozás kb. 140 m²/60 db,
— üveg tartószerkezetű sík és íves homlokzati üvegfal és üvegtető kb. 400 m²,
— teherhordó és válaszfalak kb. 3 300 m²,
— hő- és vízszigetelés,
— belső és külső nyílászárók kb. 480 db,
— burkolatok kb. 5 300 m²,
— belsőépítészet, díszítéstechnika,
— homlokzati rekonstrukció kb. 1 600 m²,
— díszítőfestés, díszítőszobrász, fa, fém, üvegmozaik, mozaik, kő, üveg restaurálási munka,
— épületgépészeti munkák (fűtési igény: 370 kW, hűtési igény: 440 kW),
— erős-és gyengeáramú kivitelezési munkák – villamos energiaigény 165 kVA (H-tari), 715 kVA,
— felvonószerelési munkák – 2 db személyfelvonó, 1 db étellift,
— vendéglátó technológia,
— kerítés 126 fm,
— kert- és környezetrendezési munkák 691 m².