Ajánlattevők részenkénti bontásban (neve, címe, adószáma):
2. rész:
Forest-Vill Villamosipari és Energetikai Létesítményeket Tervező és Kivitelező Korlátolt Felelősségű Társaság (2040 Budaörs Puskás Tivadar Út 10., adószáma: 25433971213), valamint a Zöldterület Kezelő Korlátolt Felelősségű Társaság (6756 Tiszasziget, József Attila Utca 24., adószáma: 23341078206) Közös Ajánlattevők
Presidente Oktatási Kiképzési Információs Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (1142 Budapest, Rákospatak Utca 55., adószáma: 12064452242)
Szigetstill Korlátolt Felelősségű Társaság (7900 Szigetvár, Dencsházai Út 2-18. 977/15, adószáma: 22795151202)
Regreen Field Korlátolt Felelősségű Társaság (6400 Kiskunhalas, 6433/23 Helyrajzi szám: 6433/23, adószáma: 23440500203)
5. rész:
GTS INVESTMENT Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (1174 Budapest, Orgoványi utca 4., adószáma: 11709514242)