Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Budapest–Esztergom vasútvonal kiegészítő biztosítóberendezési munkái és kiegészítő tervezése, vállalkozási szerződés keretében.
Hivatkozási szám: V002.11
II.1.2)Fő CPV-kód45317000 Egyéb villamos szerelési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
VI. szakasz: Kiegészítő információk