II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rur stalowych przewodowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 272-2).
Reference number: 701801637
II.1.2)Main CPV code44163000 Pipes and fittings
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę rur stalowych przewodowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych.
Przedmiot zamówienia podzielono na 31 części zamówienia (zadań), w których szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 36 064 m rur stalowych przewodowych.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - Rura bez szwu grubościenna
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44163000 Pipes and fittings
II.2.4)Description of the procurement:
Pozycja 1 - Rura bez szwu grubościenna 168,3X22,2 32HA PN-H-74248 na cylindry hydrauliczne - szacunkowa wielkość dostaw – 200 m
Pozycja 2 - Rura bez szwu grubościenna 159,0X16,0 32HA PN-H-74248 na cylindry hydrauliczne - szacunkowa wielkość dostaw – 50 m
Pozycja 3 - Rura bez szwu grubościenna 146,0X16,0 32HA PN-H-74248 na cylindry hydrauliczne - szacunkowa wielkość dostaw – 150 m
Pozycja 4 - Rura bez szwu grubościenna 139,7X16,0 32HA PN-H-74248 na cylindry hydrauliczne - szacunkowa wielkość dostaw – 25 m
Pozycja 5 - Rura bez szwu grubościenna 108,0X12,5 32HA PN-H-74248 na cylindry hydrauliczne - szacunkowa wielkość dostaw – 250 m
Pozycja 6 - Rura bez szwu grubościenna 88,9X11,0 32HA PN-H-74248 na cylindry hydrauliczne - szacunkowa wielkość dostaw – 410 m
Zadanie nr 2 - RURA BEZ SZWU GRUBOŚCIENNA
Lot No: 2
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU GRUBOŚCIENNA 133,0X36,0 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74248 NA CYLINDRY HYDRAULICZNE - szacunkowa wielkość dostaw – 70 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU GRUBOŚCIENNA 108,0X12,5 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74248 NA CYLINDRY HYDRAULICZNE - szacunkowa wielkość dostaw – 200 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU GRUBOŚCIENNA 88,9X11,0 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74248 NA CYLINDRY HYDRAULICZNE - szacunkowa wielkość dostaw – 300 m
Zadanie nr 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 3
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 60,3X3,6 OC R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 230 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 48,3X3,2 OC R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 158 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 42,4X3,2 OC R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 270 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 33,7X3,2 OC R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 650 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 26,9X2,6 OC R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 2 760 m
Pozycja 6 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 21,3X2,6 OC R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 960 m
Zadanie nr 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 4
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 813,0X12,5 R35=ST37,0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 29 m
Zadanie nr 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 5
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 610,0X12,5 R35=ST37,0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 80 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 610X20 R35=ST37,0=P235TR1 6,3MPA OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 12 m
Zadanie nr 6 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 6
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 508,0X14,2 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 48 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 508,0X12,5 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 126 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 508,0X11,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 26 m
Zadanie nr 7 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 7
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 406,4X12,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 190 m
Zadanie nr 8 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 8
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 323,9X16,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 72 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 323,9X12,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 206 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 323,9X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 68 m
Zadanie nr 9 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 9
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 273,0X12,5 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 174 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 273,0X11,0 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 72 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 273,0X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 68 m
Zadanie nr 10 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 10
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 219,1X16,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 187 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 219,1X14,2 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 12 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 219,1X12,5 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 402 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 219,1X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 150 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 219,1X8,8 R35=ST37,0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 48 m
Pozycja 6 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 219,1X6,3 R35=ST37,0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 42 m
Zadanie nr 11 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 11
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 168,3X12,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 150 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 168,3X10,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 102 m
Zadanie nr 12 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 12
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 159,0X16,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 122 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 159,0X14,2 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 42 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 159,0X12,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 340 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 159,0X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 210 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 159,0X8,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 120 m
Pozycja 6 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 159,0X6,3 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 286 m
Pozycja 7 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 159,0X4,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 142 m
Zadanie nr 13 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 13
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 139,7X25,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 200 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 139,7X14,2 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 100 m
Zadanie nr 14 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 14
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 133,0X20,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 200 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 133,0X16,0 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 11,500 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 133,0X12,5 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 310 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 133,0X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 24 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 133,0X4,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 202 m
Zadanie nr 15 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 15
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 127,0X16,0 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 100 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 127,0X14,2 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 1 012 m
Zadanie nr 16 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 16
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 121X25,0 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 100 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 121,0X11,0 2,5MPA 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 250 m
Zadanie nr 17 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 17
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 108,0X14,2 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 772 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 108,0X12,5 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 12 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 108,0X10,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 172 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 108,0X6,3 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 238 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 108,0X5,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 160 m
Pozycja 6 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 108,0X4,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 200 m
Zadanie nr 18 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 18
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 101,6X16,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 250 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 101,6X11,0 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 260 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 101,6X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 210 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 101,6X8,0 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 60 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 101,6X6,3 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 150 m
Zadanie nr 19 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 19
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 88,9X12,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 54 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 88,9X10,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 250 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 88,9X6,3 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 154 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 88,9X4,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 134 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 88,9X3,6 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 42 m
Zadanie nr 20 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 20
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 82,5X10,0 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 451 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 82,5X6,3 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 280 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 82,5X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 360 m
Zadanie nr 21 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 21
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 76,1X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 18 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 76,1X10,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 50 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 76,1X6,3 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 696 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 76,1X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 180 m
Zadanie nr 22 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 22
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 70,0X16 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 18 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 70,0X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 110 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 70,0X10,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 178 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 70,0X8,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 54 m
Zadanie nr 23 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 23
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 63,5X10,0 18G2A=ST52.3=S355J2H PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 66 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 63,5X8,0 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - - szacunkowa wielkość dostaw – 30 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 63,5X6,3 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 20 m
Zadanie nr 24 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 24
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 60,3X10,0 18G2A=ST52.3=S355J2H OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 1 278 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 60,3X6,3 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 112 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 60,3X5,6 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 208 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 60,3X4,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 418 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 60,3X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 338 m
Pozycja 6 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 60,3X3,6 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 2 724 m
Pozycja 7 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 60,0X10,0 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA- szacunkowa wielkość dostaw – 18 m
Pozycja 8 - RURA ZE SZWEM KONSTRUKCYJNA Q 60,3X5,0 S235JRH PN-EN 10210-2:2007 - szacunkowa wielkość dostaw – 8 000 m
Zadanie nr 25 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 25
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 51,0X6,3 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 72 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 51,0X5,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 160 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 51,0X4,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 230 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 51,0X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 90 m
Pozycja 5 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 51,0X3,6 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 116 m
Pozycja 6 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 51,0X3,2 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 100 m
Zadanie nr 26 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 26
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 50,0X5,0 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 60 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 50,0X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 320 m
Zadanie nr 27 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 27
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 48,3X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 140 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 48,3X3,2 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 98 m
Zadanie nr 28 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 28
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 42,4X5,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 38 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 42,4X4,5 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 50 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 42,4X3,6 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 300 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 42,4X3,2 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 132 m
Zadanie nr 29 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 29
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 33,7X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 562 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 33,7X3,6 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 180 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 33,7X3,2 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 124 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 33,7X2,9 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 100 m
Zadanie nr 30 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 30
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 26,9X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 12 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 26,9X3,2 R35=ST37.0=P235TR1 PN-H-74219 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 40,500 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 26,9X2,9 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 24 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 26,9X2,6 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 710 m
Zadanie nr 31 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA
Lot No: 31
Pozycja 1 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 21,3X4,0 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 132 m
Pozycja 2 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 21,3X3,2 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 212 m
Pozycja 3 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 21,3X2,6 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 190 m
Pozycja 4 - RURA BEZ SZWU PRZEWODOWA 21,3X2,3 R35=ST37.0=P235TR1 OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA - szacunkowa wielkość dostaw – 428 m