Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/25/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Trolejbusy pre Bratislavu - nákup 24 m trolejbusov
Referenčné číslo: NL 8/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV34622300 Trolejbusy
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je vyrobenie, dodanie a schválenie na prevádzku 16 ks nových plne nízkopodlažných štvornápravových dvojkĺbových trolejbusov dĺžkovej kategórie 24 metrov s kapacitou aspoň 160 cestujúcich (pri 8 os. /m2), určených pre ťažkú mestskú pravostrannú prevádzku, napájaných z elektrickej trakčnej siete s menovitým napätím 600 V DC alebo 750 V DC, a z vlastnej trakčnej batérie dobíjanej z trakčnej siete.