Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Nákup zariadenia a softvéru pre potreby nezávislého výskumu a vývoja Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave“
Reference number: ASN4 NVV
II.1.2)Main CPV code33156000 Psychology testing devices
II.1.4)Short description:
Hlavným predmetom zákazky je dodanie nových nerepasovaných zariadení a softvéru pre potreby nezávislého výskumu a vývoja Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.
Súčasťou dodávky sú aj služby priamo súvisiace s dodaním tovaru a to doprava na miesto dodania tovaru, zaistenie zariadení pred poškodením, test funkčnosti, vykonanie všetkých východiskových odborných prehliadok, odborných skúšok a iných požiadaviek na bezpečnú prevádzku stanovených platnou legislatívou EÚ a SR týkajúcich sa zariadení, uvedenie do prevádzky, pričom uchádzač (predávajúci resp. zhotoviteľ) bude povinný preukázať dosiahnutie všetkých technických parametrov, ktoré sú uvedené v jeho ponuke a na požiadanie zaškoliť obsluhujúci personál v sídle alebo pracovisku verejného obstarávateľa (kupujúceho resp. objednávateľa) a poskytnúť bezplatný záručný servis.
Vedľajším predmetom tejto zákazky sú stavebné práce súvisiace s nevyhnutnou prípravou priestorov pred inštaláciou resp. montážou niektorých zariadení.
Verejný obstarávateľ rozdelil predmet zákazky na 27 častí s cieľom umožniť účasť čo najväčšieho počtu potenciálnych dodávateľov, ktorí môžu poskytnúť jednotlivé plnenia bez toho, aby sa spájali v rámci skupiny dodávateľov, resp. by bolo pre nich problematické hľadať si subdodávateľa.