Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 382079-2015
Normál nézet megjelenítése
Magyarország-Budapest: Felsővezeték építése
2015/S 211-382079
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
„Budapest – Esztergom vasútvonal villamosítása és kiegészítő építési munkák elvégzése a felsővezeték építési munkákhoz kapcsolódóan”.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helye
Tervezés és kivitelezés
A teljesítés helye: Magyarország, Budapest és Pest megye.
NUTS-kód HU101 Budapest,HU102 Pest
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Vállalkozási szerződés keretében a „Budapest – Esztergom vasútvonal villamosítása és kiegészítő építési munkák elvégzése a felsővezeték építési munkákhoz kapcsolódóan”.
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)
45234160 Felsővezeték építése, 45234100 Vasútépítés, 45234116 Pályaépítés, 45234170 Vontatási alállomások építése, 45234181 Vasúti szakaszolóállomás építése, 45317200 Transzformátorok villamos szerelése, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
Vállalkozási szerződés keretében a „Budapest – Esztergom vasútvonal villamosítása és kiegészítő építési munkák elvégzése a felsővezeték építési munkákhoz kapcsolódóan”:
1. Rákosrendező-Esztergom vasútvonal villamosítása, 50 Hz-es 25 kV-os váltakozó áramú villamos felsővezeték építés: 51 km;
2. 120/25 kV-os villamos alállomás tervezése és kivitelezése 2 helyszínen;
2.1 Dorog állomáson új vontatási alállomás építése;
2.2 Istvántelek állomáson meglévő vontatási alállomás átépítése nagy- és középfeszültségű technológia, irányítástechnika;
3. Váltófűtés tervezése és kivitelezése: 27 csoport kítérő;
4. Optikai kábel tervezése és építése (vasútvillamosítás részeként): 5 km;
5. Összevont vasúti üzemirányító rendszer telepítése (vasútvillamosítás részeként);
6. Felsővezeték energia távvezérlés (FET) állomáson és fázishatáron (vasútvillamosítás részeként): 1 egység 5 helyszínen;
7. Vágány elbontása pótlás nélkül Dorog állomáson: 3 700 vm;
8. Kitérőcsere, illetve beépítés alépítmény megerősítéssel (Angyalföld, Dorog és Esztergom állomásokon): 61 csoport;
9. Vasútépítés/vágányépítés alépítmény megerősítéssel (Angyalföld, Dorog és Esztergom állomásokon): 12,5 km;
10. Peronépítés (magasperon kiselemes peronburkolattal) Angyalföld és Esztergom állomásokon: 7 000 m2;
11. Peronaluljáró építése Angyalföld állomáson;
12. Vasúti perontető felújítása és hosszabbítása Újpest megállóhelyen;
13. Vasúti perontető építése (Angyalföld és Esztergom állomásokon);
14. Volánbusz perontető építése Esztergom állomásnál;
15. Vasúti üzemi épület építése Óbuda és Esztergom állomáson;
16. Felvételi épület átépítése Dorog és Esztergom állomáson, valamint Klotildliget megállóhelyen;
17. Autóbusz megállók építése a hozzájáró úttal együtt Dorog állomáson;
18. 12 állásos buszpályaudvar építése a tároló teleppel és hozzájáró utakkal együtt Esztergom állomásnál;
19. Körforgalom építése Esztergom állomásnál a hozzájáruló utakhoz csatlakozva: 2 db;
20. Volánbusz üzemi épület építése Esztergom állomásnál: 2 helyszínen;
21. Biztosítóberendezés átalakítása Angyalföld és Dorog állomásokon;
22. Az előzőekben felsorolt feladatok időbeli, térbeli és pénzügyi összefogása, irányítása, a projekt koordinációs feladatok teljes körű ellátása.;
23. A kivitelezéshez szükséges kiviteli tervek elkészítése.
A feladat további részletes ismertetését a dokumentáció tartalmazza.
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információ
Vételi jog (opció): nem