Az alábbi reklámfelületek képezik a beszerzés tárgyát és becsült mennyiségét – a II.2.11) pontban meghatározott opcionális részt is figyelembe véve:
2. Citylight:
Becsült mennyiség: 78 db
Méret: 110 cm – 125 cm-ig × 165 cm – 190 cm-ig terjedő hasznos reklámfelület. Anyaga: 110-130 g/m2, Kültérre helyezhető plakátpapír, mely egy oldalon nyomtatható. Hátoldala fehér színű, átvilágítás nélkül is élénk színeket biztosít.