Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of online testing tools for eHealth services and assistance in organising testing events in the European Commission facilities.
Reference number: SANTE/2016/A4/049.
II.1.2)Main CPV code48986000 Program testing software package
II.1.4)Short description:
The general objectives of this call are to contract the maintenance of interoperability tests in a testing tool (Gazelle testing tool) and patient summary and ePrescription documents in a document management tool (Art-Decor tool) during eHealth DSI. Gazelle and Art-Decor are open source tools and used as reference in this call for tender specification. The tenderer may propose other tools if they fulfil the requirements. Both tools will be procured using software as a service model including all hardware and software costs and updates of necessary software to new versions during the contract period.
The contractor should also provide assistance in organising testing events in the European Commission facilities for the Member States and offer ad hoc consultation/training regarding interoperability testing.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
72100000 Hardware consultancy services
72200000 Software programming and consultancy services
72500000 Computer-related services
72600000 Computer support and consultancy services
72800000 Computer audit and testing services
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
E-veselības pakalpojumu tiešsaistes testēšanas rīku nodrošināšana un palīdzība testēšanas pasākumu organizēšanā Eiropas Komisijas telpās.
Atsauces numurs: SANTE/2016/A4/049.
II.1.2)Galvenās CPV kods48986000 Programmu testēšanas programmatūras pakotne
II.1.4)Īss apraksts:
Šā uzaicinājuma vispārējie mērķi ir noslēgt līgumu par sadarbspējas testu uzturēšanu testēšanas rīkā (testēšanas rīkā Gazelle), kā arī pacientu karšu un e-recepšu dokumentu uzturēšanu dokumentu pārvaldības rīkā (rīkā Art-Decor) e-veselības digitālo pakalpojumu infrastruktūras (digital service infrastructure – DSI) projekta laikā. Gazelle un Art-Decor ir atvērtā pirmkoda rīki, un šā uzaicinājuma uz konkursu specifikācijās tie minēti atsaucei. Pretendents var piedāvāt citus rīkus, ja tie atbilst prasībām. Abu rīku iepirkumā tiks izmantots modelis "programmatūra kā pakalpojums", ietverot visas datoraparatūras un programmatūras izmaksas un nepieciešamās programmatūras atjauninājumus uz jaunām versijām līguma darbības laikā.
Darbuzņēmējam arī jāsniedz palīdzība testēšanas pasākumu organizēšanā Eiropas Komisijas telpās dalībvalstīm un jāpiedāvā ad hoc konsultācijas/apmācība par sadarbspējas testēšanu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
72100000 Datortehnikas konsultāciju pakalpojumi
72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
72500000 Datorsaistītie pakalpojumi
72600000 Datoru atbalsta un konsultāciju pakalpojumi
72800000 Datora audita un testēšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3. iedaļā.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zapewnienie internetowych narzędzi testowych na potrzeby usług e-zdrowia i pomoc w organizacji wydarzeń z zakresu testowania w obiektach Komisji Europejskiej
Numer referencyjny: SANTE/2016/A4/049.
II.1.2)Główny kod CPV48986000 Pakiety oprogramowania do testowania programów
II.1.4)Krótki opis:
Ogólnym celem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest zlecenie usługi utrzymania testów interoperacyjności w narzędziu do testowania (Gazelle) oraz kartotek pacjenta i dokumentów związanych z e-receptami w narzędziu do zarządzania dokumentacją (Art-Decor) w trakcie wykorzystywania infrastruktury usług cyfrowych e-zdrowia. Gazelle i Art-Decor są narzędziami typu „open source”, które w specyfikacji niniejszego zamówienia służą do celów odniesienia. Oferenci mogą zaproponować inne narzędzia, o ile spełniają one wymagania. Obydwa narzędzia zostaną zakupione z zastosowaniem modelu oprogramowania jako usługi, z uwzględnieniem wszystkich kosztów sprzętu i oprogramowania oraz aktualizacji niezbędnego oprogramowania do nowszych wersji w okresie trwania zamówienia.
Wykonawca powinien również zapewnić pomoc w organizacji wydarzeń z zakresu testowania w obiektach Komisji Europejskiej dla państw członkowskich, a także zaproponować doraźne konsultacje/szkolenia dotyczące testowania interoperacyjności.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72100000 Usługi doradcze w zakresie sprzętu komputerowego
72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
72500000 Komputerowe usługi pokrewne
72600000 Usługi doradcze i dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego
72800000 Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. adres internetowy w pkt I.3.