Szolgáltatások - 38364-2016
Normál nézet megjelenítése
Magyarország-Budapest: Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
2016/S 024-038364
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség, AK19084, Mészáros u. 58/a., Címzett: dr. Lakatos Orsolya, Budapest 1016, Magyarország. Telefon: +36 707771203. Fax: +36 12249163. E-mail: dr.lakatos.osolya@oktf-nhi.gov.hu
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 27.10.2015, 2015/S 208-378132)
Tárgy: