Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 384843-2021
Magyarország-Budapest: Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása
2021/S 146-384843
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
II.1.2)Fő CPV-kód
45233000 Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a zalaegerszegi járműipari tesztpálya létrehozására irányuló fejlesztés megvalósításához szükséges kivitelezési feladatok ellátására (II/2. ütem).
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111220 Aljnövényzet/bozót eltávolítási munka
45111230 Talajstabilizálási munka
45111240 Talajvíz-elvezetési munka
45111290 Közmű-előkészítési munka
45112000 Földkitermelési és talajmozgatási munka
45112210 Termőföld-felszedési munka
45112300 Feltöltési és talaj-visszanyerési munka
45112400 Földkiemelési munka
45112450 Földkiemelési munka régészeti lelőhelyeken
45112700 Tereprendezési munkák
45221110 Hidak építési munkái
45221200 Alagutak, aknák és aluljárók építése
45223000 Szerkezetek építése
45223300 Parkolóhely, pihenőhely építése
45231220 Gázvezetékek építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45231400 Erősáramú vezeték építése
45232120 Öntözőrendszerek építése
45232330 Antenna felállítása
45232450 Vízelvezető rendszer építése
45233128 Körforgalom építése
45233144 Felüljáró építése
45233200 Különféle útburkolatok
45233300 Autópályák, közutak, utcák és gyalogutak alapozása
45234111 Városi vasút építése
45234140 Szintbeli keresztezés építése
45247270 Víztároló építése
45315300 Villamos hálózati szerelés
45315700 Kapcsolóállomás szerelése
45316000 Megvilágító- és jelzőrendszerek szerelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyát az alábbi pályaelemekkel kapcsolatos építési munkák elvégzése képezi:
— Gépkocsi mosó létesítése a benzinkút északi oldalán,
— A Technikai épület bővítéséhez kapcsolódóan az épület körüli parkoló bővítése,
— Tereprendezési feladatok a pályanedvesítő rendszer vezérlőkonténerek térségében a kis sebességű kezelhetőségi pályánál (HC-LS), a domboknál (SL DOMBOK), és a fékfelületnél (BP tereprendezés), továbbá a Fogadóépület környezetében,
— Közműellátások kiépítése, vízellátás a Dombok modul pályanedvesítéséhez (SL Víz betáp), a kissebességű kezelhetőségi pálya pályanedvesítéséhez (HCLS víz betáp),
— Vállalkozó feladatát képezi továbbá térvilágítás építése a Fogadóépület, a Technikai épület, a Fékfelület, Dinamikus Felület parkolójában és az ADAS felületeken (Térvilágítás),
— Az autópálya modulhoz kapcsolódóan szükséges kiépíteni egy hírközlési alépítmény rendszert (MWY autópálya hírközlés alépítmény),
— A belső középfeszültségű elektromos hálózat bővítése során kiépítésre kerül a TRF-09 sz. transzformátor (TRF-09 transzformátor),
— Vállalkozó feladata továbbá egyes modulok keresztezéséhez kapcsolódóan védőcsövek építése (CAV_ADAS_MWY _ fogadó)
— A zajmérő felületet építése (NS_zajmérő_út_és_forgalomtechnika, NS_zajmérő_védőcsövek)
— A fékfelülethez (BP) kapcsolódóan a vízelvezető rendszer fejlesztése (BP északi kihajtó víztelenítés),
— Az egyetemi létesítmények és a tesztpálya közé kerítés létesítendő (Egyetemi létesítmények kerítés) vagyon és pályabiztonsági szempontok miatt.
Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőt, hogy a konzultáció tárgyát képező szerződés teljesítéséhez rendelkezésre álló anyagi fedezet összege: nettó 501 269 728,- forint.
A beszerzés tárgya az egyéb közbeszerzési dokumentumokban részletesebben meghatározásra kerül.