II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023 zlokalizowanych na terenie powiatu krośnieńskiego
Reference number: ADT.261.2.9.2020
II.1.2)Main CPV code90620000 Snow-clearing services
II.1.4)Short description:
Zadanie podzielone zostało na 11 części:
— część 1: rejon Chorkówka 1,
— część 2: rejon Chorkówka 2,
— część 3: rejon Iwonicz,
— część 4: Miejsce Piastowe 1,
— część 5: Miejsce Piastowe 2,
— część 6: Wojaszówka 1,
— część 7: Wojaszówka 2,
— część 8: Wojaszówka 3,
— część 9: Dukla,
— część 10: Jedlicze,
— część 11: Jaśliska.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części przedstawiony został w załączniku nr 7 do SIWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90620000 Snow-clearing services
90630000 Ice-clearing services
II.2.4)Description of the procurement:
Część 1: rejon Chorkówka 1:
Lp. nr drogi, przebieg drogi do zimowego utrzymania – dł. drogi [km]:
1. P1956R Zręcin–Wietrzno–Zboiska – 11,073 km;
2. P1955R Niżna Łąka – Bóbrka – 4,646 km;
3. P1957R droga przez wieś Machnówka – 1,242 km;
4. P1896R Krosno–Kobylany–Toki (od skrz. z dr. 1956 do gr. m. Krosna) – 2,783 km;
5. P1958R Dobieszyn – Świerzowa Pol. – Szczepańcowa (naw. bitum. – naw. tłuczniowa do gr. z dr. g. ul. Graniczna – interwencyjnie) – 4,302 km;
6. P1959R Szczepańcowa Głowienka (do skrz. z ul. Lotników) 1,781 km;
7. P1850R Jasło–Łajsce–Zręcin – 8,522 km;
8. P1949R Jedlicze–Żarnowiec–Zręcin (do gr. z miejscowością Żarnowiec) – 1,136 km.
Razem [km] 35,485 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 229 godz.
1. P1956R dojazd z placu załadunkowego do Wietrzna – 3,670 km;
2. P1992R Kobylany–Wietrzno 4,723 km;
3. P1896R Krosno–Kobylany–Toki (od skrz. z dr. 1956R do granicy powiatów) – 9,941 km;
4. P1954R Chorkówka–Bóbrka – 4,459 km;
5. P1953R Chorkówka–Żeglce – 1,956 km;
6. P1898R Chorkówka–Faliszówka–Nienaszów – 7,986 km;
7. P1950R Chlebna–Kopytowa–Faliszówka (do 1. zjazdu za tabl. miejsc. Podniebyle – ok. 70 m) – 3,812 km;
8. zjazd na plac składowy – 19,400 km.
Razem [km] 55,947 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 245 godz.
1. dojazd z placu załadunkowego do m. Rogi – 6,400 km;
2. P1976R Krosno–Rogi–Iwonicz (od dk. nr 19 do skrz. z dr. g. ul. Zagrodniki) – 3,072 km;
3. P2001R Rogi–Lubatowa – 10,709 km;
4. P2000R Równe–Lubatówka – 2,985 km;
5. P1999R Dukla–Lubatowa (do nawrotu przy przystanku m. Jasionka) – 3,539 km;
6. zjazd na plac składowy – 6,400 km.
Razem [km] 33,105 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 168 godz.
1. dojazd z placu załadunkowego do m. Łężany – 12,000 km;
2. P1974R Krosno–Targowiska – Wróblik Szlachecki – 7,867 km;
3. 2004R stacja kolej. Targowiska – Targowiska – 1,369 km;
4. zjazd na plac składowy – 12,000 km.
Razem [km] 33,236 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 88 godz.
2. P1976R Krosno–Rogi–Iwonicz (od gr. m. Krosno do skrz. Z DK nr 19) – 6,006 km;
3. P1975R Miejsce Piastowe – Wrocanka Górna – 6,494 km;
4. P2003R Równe – Równe Kopalnia – 1,575 km;
5. P1959R Szczepańcowa–Głowienka (do skrz. z ul. Lotników) – 2,268 km;
Razem [km] 29,143 km.
1. P1844R Chrząstówka–Niepla–Przybówka – 1,953 km;
2. P1845R Szebnie–Chrząstówka–Przybówka – 2,517 km;
3. P1846R Chrząstówka–Moderówka (+ przejazd po DK nr 28 – 2 * 2,5 km) – 0,771 km;
4. P1942R Chrząstówka–Bajdy – 2,356 km;
5. P1943R Jaszczew–Wojaszówka – 2,356 km;
6. P1944R Jaszczew–Ustrobna–Bratkówka – 3,878 km.
Razem dojazdy i przejazdy 5,000 km.
Razem [km] 18,831 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 74 godz.
1. P1924R Kobyle–Bratkówka–Odrzykoń – 13,430 km;
2. P1940R Przybówka – Pietrusza Wola – Rzepnik–Bratkówka – 11,152 km;
3. P1941R Wojaszówka – Łączki Jagiellońskie – 1,364 km;
4. P1944R Jaszczew–Ustrobna–Bratkówka – 1,515 km.
P1960R Krosno–Odrzykoń – 1,120 km.
Razem [km] 28,581 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 155 godz.
1. P1960R Krosno–Odrzykoń – 3,909 km;
2. P1961R Odrzykoń–Sporne – 2,417 km;
3. P1962R Krosno–Czarnorzeki – Jasienica Rosielna (do gr. z gminą Korczyna – skrz. z dr. g. ul. Podzamcze) – 3,402 km.
Razem [km] 9,728 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 134 godz.
1. P1911R Iwla–Polany – Huta Polańska – 7,759 km;
2. P1993R Sulistrowa–Draganowa–Głojsce – 5,738 km;
3. P1995R Ropianka–Olchowiec – 3,362 km;
4. P1996R Chyrowa–Mszana–Tylawa – 7,381 km;
5. P1997R Tylawa–Zyndranowa – 5,322 km;
6. P998R Trzciana – Zawadka Rymanowska – 3,138 km;
7. P1999R Dukla–Lubatowa (do zjazdu za ostatnim budynkiem w m. Jasionka) – 4,717 km.
Razem [km] 37,417 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 306 godz.
1. P1847R Szebnie –Tarnowiec–Jedlicze–Potok – 5,032;
2. P1892R Tarnowiec–Wrocanka–Piotrówka – 1,532;
3. P1951R Chlebna – Łubno Szlacheckie – 5,445;
4. P1950R Chlebna–Kopytowa–Faliszówka (do 1. zjazdu przed tabl. miejsc. Kopytowa – ok. 70 m) – 2,530;
5. P2413R Jedlicze–Długie–Żarnowiec – 4,561;
6. P1947R Jedlicze–Dobieszyn–Krosno – 5,376;
7. P1948R Dobieszyn–Krosno (Turaszówka) – 1,673;
8. P1949R Jedlicze–Żarnowiec–Zręcin (do gr. z miejscowością Zręcin) – 4,144;
9. P1945R Jaszczew–Jedlicze – 2,631;
10. P1946R Jedlicze–Potok – 2,968;
11. P1958R Dobieszyn – Świerzowa Pol. – Szczepańcowa (naw. bitum. – naw. tłuczniowa do gr. z dr. g. ul. Graniczna – interwencyjnie) – 0,814.
Razem [km] 36,706.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 220 godz.
1. P2116R Jaśliska–Czeremcha – granica państwa – 5,100 km;
2. P2117R Wola Niża – Wola Wyżna – 4,964 km.
Razem [km] 10,064 km.
Szacunkowa ilość godzin pracy sprzętu na ww. część: 146 godz.