We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 388075-2019
Nerevidirani strojni prijevod
Ujedinjena Kraljevina-London: Usluge zapošljavanja
2019/S 157-388075
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje informacija o kliničkim i zdravstvenim djelatnicima
Referentni broj: DN380637
II.1.2)Glavna CPV oznaka
79600000
II.1.4)Kratak opis:
Javna nabava u partnerstvu (koju čine NHS London Procurement Partnership, East of England NHS collaborative Procurement Hub, East of England NHS collaborative Procurement Hub, NHS Commercial Solutions and NHS North of England Commercial Procurement) u suradnji s krunskom tržišnom uslugom (CCS), zajedno s organizacijom Workforce Alliance, nastojati uspostaviti okvirni sporazum za pružanje visokokvalitetnih, privremenih, trajnih i fiksnih usluga kliničkih i zdravstvenih usluga u području zdravstva navedene u skupinama 1 – 7. NHS sa sjedištem u Ujedinjenoj Kraljevini i tijela javnog sektora imaju pravo na odobrenje saveza radnika, uključujući, ali ne ograničavajući se na:
Članovi odjela za suradnju,
— Akutna postrojenja i zaklade zaklade Trusts,
— OS-ovi,
Zdravstvo, skrb, bolnica, mentalno zdravlje i Trusts u zajednici,
Posebna zdravstvena tijela,
CSU,
— prakse GP,
Sva tijela državnog zavoda za zdravstvo (NHS), povezana NHS tijela,
Lokalna tijela,
— Središnji državni odjeli,
Policija,
— Pokazane službe Njezina Veličanstva,
— spašavanje i spašavanje,
Obrazovanje,
— bilo koje drugo tijelo javnog sektora ili organizacije koje su nasljednice gore navedenog.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 3 200 000 000.00 GBP
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Sestrinstvo i Motorferno osoblje
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
79000000
79620000
85100000
II.2.4)Opis nabave:
Nabava, uvođenje i opskrba visokokvalitetnim, obučenom i potpuno provjerivom privremenom medicinskom domu i primaljskom osoblju, kako bi se uključili, ali nisu ograničeni na, sljedeće skupine zaposlenika:
— Klimatska podrška za radnike (bolnica),
— Zurizacija radne skupine na visokoj razini za kliničku pomoć,
— asistent za obavljanje posla/doček (odgojna jedinica nenatalne jedinice),
— registered General Nurse,
— Nurse (Mental Health),
Specijalist medicine Nurse,
Voditelj skupine Nurse,
— Nurse Advanced,
Upravitelj tima za medicinske proizvode,
Modern Matron,
— Nurisse Consultant,
— Nurse/Midwy Consultant Higher Level,
— Klimatska podrška za radnike (Community),
— Kordinacija na višoj razini kliničke podrške (Community),
Liječnika suradnice (Zajednice),
Liječnika suradnika(Mental Health),
Dječjih vrtića (Zajednice),
Nurse (Zajednica),
— Nurse (GP Practice),
— Nurse (škole),
Nurse (invalidnost u učenju),
Vođa skupine za urotu, Nurse Team Leader (Learning Disabilities),
Specijalist (invalidnost u učenju),
Specijalist (Zajednica),
Stručnjak za opću primjenu, Nurse Specialised (GP Practice),
— Specijalist za medicinske sestre (škole),
Specijalist (posebne škole) Nurise (posebne škole),
Specijalist za mentalno zdravlje Nurse,
Manasea Manager (Mental Health, Community), Nurise Team (Mental Health, Community),
— upravitelj tima za medicinske sestre (škole),
Upravitelj tima za djecu (invalidnost u učenju),
— Nurse Advanced (škole),
Upravitelj tima za medicinske proizvode (Community),
Moderna Matron Community,
— Klinički službenik (Dentistotini),
Razina ulaska u stomatološku djelatnost,
Dental Nurse,
— Dental Nurse Team Leader,
Specijalist za stomatologiju medicinske sestre,
— upravitelj tima za stomatologiju,
Dencise Tuktor,
— srednja žena,
„Practical Education Facitator” (Ulazna razina),
— Clinical istraživač,
„Practical Education Facitator” (Praktični obrazovni instrument),
Specijalist istraživač,
Ravnatelj za kliničke istraživače,
— Visitor zdravlja,
Stručnjak za zdravstvene posjetitelje,
— Manager tima za zdravlje,
Specijalist za medicinskih sestara/Zdravstvena stručnjaka (Community Practical Teacher),
Specijalist za medicinske sestre (NHS Direct),
Upravitelj tima za medicinske sestre (NHS Direct),
Kazalište Nurse,
Kazališta Teatreb Nurse.
Medicinska i Dentilatska obrada radnih mjesta
Grupa br.: 2
Nabava, uvođenje i opskrba kvalitetnim, obučenim i potpuno provjerivim, privremenim medicinskim i dentalnim osobljem kako bi se uključili, među ostalim, sljedeće specijalizacije:
Antiestezija,
Klinička onkologija,
Klinička radiologija,
Hitna medicina,
— GP,
(IV.) – Medijska medicina,
Medicines,
— Opstetricija i ginekologija,
Medicinu rada,
Oftalmologija,
— Pedijatrijsko,
— Pathology,
Psychiatry,
— Liječnici javnog zdravstva,
— Reserve Medical Officeers (RMO),
— kirurgija.
Sljedeće ocjene: FINANCIJSKA GODINA 1.; FINANCIJSKA GODINA 2.; ST1; ST2; ST3 +/SPR; Suradnik stručnjaka; Savjetnik.
Službenik savezničkih zdravstvenih djelatnika i Zdravstveno znanstveno osoblje
Grupa br.: 3
Nabava, uvođenje i nabava visokokvalitetnih, obučenih i potpuno provjerenih, privremenih zdravstvenih djelatnika i zdravstvenih usluga u području zdravstva koji uključuju, ali nisu ograničeni na, sljedeće skupine zaposlenika, u svim odgovarajućim razredima:
— terapije terapije,
— Audiolozi,
— Chapljni,
Kliničke psihologe,
— Savjetnici,
Radioograf (terapeutska),
— radioograf (dijagnostika),
Specijalista za radioterapijsko liječenje (Diagnostic Therapeutic),
Radioografiranja,
— dietinićke,
— Klinički specijalisti,
— Optometristi,
— fizioterapeuti,
— Anatomma patologija/razina unosa tehničara (Moraary),
— Aminski patološki tehničari,
— Biomedical Scientists,
— Medicinski liječnici,
— Clinical Scientists citolozi,
Zubni tehničari,
— savjetnici za genetiku,
— Scientists,
Zdravstveni tehničari
— Scientists Measurement Scientists,
Farmaceuta,
— Pragovi za provjeru,
— Kordinacije stručnjaka,
Primjer koji se sastoji od estetskih praksi.
Služba za hitne službe
Grupa br.: 4
Nabava, uvođenje i opskrba visokokvalitetnim, obučenom i potpuno provjerenom, privremenom osoblju za hitne slučajeve koja uključuje, ali nije ograničena na, sljedeće skupine radnih mjesta:
Tvorac hitne službe urka,
Vozač, vozač,
Više razina za hitne usluge vozača (PTS)
Liječnik u praksi,
Specijalist za liječnika u praksi,
— Paramedic (Newly Qualified),
— Paramedic,
Osoba u praksi medicinska sestra,
Voditelj tima za hitne službe,
Upravitelj prostora za usluge u hitnim slučajevima.
Služba za socijalnu skrb osoblje
Grupa br.: 5
Nabava, uvođenje i opskrba visokokvalitetnim, obučenom i potpuno provjerenom, privremenom socijalnom skrbi kako bi se uključili, ali nisu ograničeni na, sljedeće specijalizacije:
Ministar unutarnjih poslova,
Visoka razina,
— Organizator za kućnu skrb (procjena klijenta),
Organizacija Home Care Organisar (osoblje),
— voditelj tima za domaću skrb (nadzor osoblja i procjena klijenata),
— koordinator za skrb,
Asistent za skrb,
— Driver Carning Cards,
— Stambena osoba,
— Centre Carer,
Asistent za socijalno radno mjesto (Residential),
— centar za informacije u centru (eng. Higher Level/Team Leader),
— rezidencijalnog tima voditelja tima,
— socijalno radno mjesto,
Upravitelj centra,
— voditelj skupine za socijalnu skrb (Adult domaćinstva),
— Razina ulaska na socijalni rad,
Worker Worker (Senrez Umanjenje vrijednosti),
— Socijalni radnik,
— upravitelj tima za socijalni rad,
— Specijalist za socijalne radnike,
— socijalnog radnog mjesta/upravitelja usluga,
— voditelj programa socijalne skrbi/pomoćnik direktora socijalnih službi.
Neutralne usluge prijevoza
Grupa br.: 6
Pružanje usluga neutralnog prodavatelja:
Nabavu i pružanje visoko kvalitetnog, osposobljenog i potpuno provjerenog privremenog kliničkog i zdravstvenog osoblja koje je prošlo kroz okvir odobren lanac opskrbe. Neutralni prodavatelj ili ne nudi privremene radnike izravno iz vlastitih sredstava.
Neutralna prodaja bi bila samo kontaktna točka javnog naručitelja, a ne lanac opskrbe. Neutralni promet trebao bi upravljati lancem opskrbe i dati račun javnom naručitelju u ime lanca opskrbe.
Pružanje usluga zapošljavanja s kraja na kraj za sve skupine radnih mjesta unutar skupine 1. do 5.
Stalna radna mjesta u području kliničke i zdravstvene skrbi (samo za Ujedinjenu Kraljevinu)
Grupa br.: 7
Pružanje usluga zapošljavanja s kraja na kraj za sve skupine radnih mjesta unutar skupine 1. do 5.:
Podnaslov 7.a: Osoblje za zdravstvenu njegu i osoblje na pola radnog vremena, hitne službe i socijalnu skrb osoblje;
Podnaslov 7.b: (i.) Zdravstvena i Dentitetska stanica;
Podgrupa 7c: The Allied Health Professionals and Health Science Services Staff.