Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Mokslo paskirties pastato (7.11), Kauno g. 43, Vilniuje, kapitalinio remonto techninio darbo projekto bendrosios ir specialiosios projekto ekspertizės paslaugos
II.1.2)Main CPV code71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Mokslo paskirties pastato (7.11), Kauno g. 43, Vilniuje, kapitalinio remonto techninio darbo projekto bendrosios ir specialiosios projekto ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71319000 Expert witness services
II.2.4)Description of the procurement:
Perkamos mokslo paskirties pastato, Kauno g. 43, Vilniuje, kapitalinio remonto techninio darbo projekto bendrosios ir specialiosios projekto ekspertizės paslaugas.