Services - 389130-2021
Nederland-Dordrecht: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
2021/S 146-389130
Rectificatie
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Diensten
(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 2017/S 183-375096)
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dynamisch Aankoopsysteem OZHZ m.b.t. inhuur van personeel voor specialistische functies
Referentienummer: Z-17-232195
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.1.4)Korte beschrijving:
De tijdelijke inhuur van extern personeel door de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid (OZHZ) verloopt via een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS). In de Leidraad leest u alle informatie over de inhuur van OZHZ. Het gaat hierbij om de volgende kwalificaties: Vergunningverlening milieu, Vergunningverlening bouw, Vergunningverlening en toezicht bodem, Vergunningverlening APV, Toezicht milieu en groen,Toezicht bouw, Juridisch, Advisering lucht, geluid en externe veiligheid, Advisering bodem, Financiën, Management, personeel en organisatie, Informatiemanagement
Om offerteaanvragen te ontvangen voor de gewenste kwalificatie dient u de volgende stappen te nemen:
— Registratie op Negometrix, aanmelden DAS OZHZ, beantwoorden gestelde eisen en aangeven voor welke kwalificaties u aanvragen wenst te ontvangen.
Na indiening ontvangt u van OZHZ bericht of u bent toegelaten of afgewezen. Bij toelating ontvangt u vanaf dat moment Offerteaanvragen met betrekking tot de u geselecteerde kwalificaties.