Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια ειδών καθαριότητος και ευπρεπισμού του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων 2020-2021
Αριθμός αναφοράς: 86918
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV39830000 Προϊόντα καθαρισμού
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προμήθεια ειδών καθαριότητας, υγιεινής και ευπρεπισμού, τα οποία θα χρησιμοποιηθούν για την κάλυψη των αναγκών καθαριότητας και ευπρεπισμού των υπηρεσιών του Δήμου , των Δομών της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας και Δημόσιας Υγείας του Δήμου Αγρινίου και των Νομικών του Προσώπων(δημοτικά κτήρια, σχολεία, δημοτικές εγκαταστάσεις, δημοτικοί κοινωφελείς και κοινόχρηστοι χώροι κ.τ.λ) για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών από την ανάρτηση της σύμβασης στο ΚΗΜΔΗΣ, με δυνατότητα παράτασης τεσσάρων (4) μηνών
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΟΜΑΔΑ 12:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(ΚΕΔΑ) TMHMA 1: ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης Συσκευασία 4 λίτρων.
Αριθμός τμήματος: 14
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV33631600 Αντισηπτικά και απολυμαντικά
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ME ΦΠΑ 6% Μ/Μ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
ΤΜΗΜΑ 1 Αλκοολούχο αντισηπτικό χεριών σε μορφή τζέλ Συσκευασία 4 λίτρων. Τεμάχιο 80
ΟΜΑΔΑ 12:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(ΚΕΔΑ) ΤΜΗΜΑ 2:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας Συσκευασία 400-600
Αριθμός τμήματος: 15
ΤΜΗΜΑ 2 Αλκοολούχο αντισηπτικό χεριών ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΑΠΛΙΚΑΤΕΡ σε μορφή τζέλ Συσκευασία 400 ml εως 600 ml. Τεμάχιο 100