Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71247000 Statybos darbų priežiūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71356100 Techninės kontrolės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimas apima statybos darbų techninę priežiūrą ir FIDIC inžinieriaus pareigas, rekonstruojant valstybinės reikšmės kelius bei kitus transporto statinius.
Paslaugų teikimui bus sudaromos dviejų tipų sutartys: preliminarioji pirkimo sutartis ir pagrindinės pirkimo sutartys.